X
تبلیغات
رایتل
چهارشنبه 11 اسفند 1395 @ 20:19

طراحی وب سایت کاربرپسند

علاوه بر عناصر ضروری طراحی وب سایت که باعث میشن سایت زیبا و جذاب دیده بشه، ضمنا سایت باید همیشه کاربر نهایی رو در نظر بگیره. با توجه به عوامل زیر میتونید سایت رو کاربرپسند کنید:
 جهتیابی: معماری سایت، فهرستها و سایر ابزار جهتیابی باید با توجه به نحوه جستجو و وبگردی کاربرها روی سایت انجام بگیره. هدف اینه که به کاربر کمک کنیم تا راحت بتونه روی سایت گردش کنه و اطلاعاتی رو که نیاز داره پیدا کنه. 
 چندرسانه ای: ویدئو و فایلهای صوتی مرتبطی که در طراحی بکار میرن به کاربرها کمک میکنن که اطلاعات ارائه شده رو بهتر درک کنند و فهم مطلب رو به شیوه ای سریع و راحت افزایش میده. همین باعث میشه کاربرها مدت زمان بیشتری روی صفحه سایت بمونن. 
سازگاری: طراحی صفحه وب باید طوری باشه که بتونه روی مرورگرها و سیستمهای مختلف با کیفیت یکسانی به نمایش دربیاد تا آمار مشاهدش بالا بره.
فناوری: پیشرفت در فناوری به طراح ها آزادی عمل و نوآوری بیشتری داده و میتونن سایتهایی خلق کنند که همیشه جدید، دینامیک و حرفه ای هستند.
 تعامل: با اضافه کردن قسمت نظرات و رأی گیری در طراحی وب سایت، دخالت و همکاری کاربرها رو افزایش بدید تا فعال باشند. کاربرها با فرم های ایمیلی و عضویت در خبرنامه ها کم کم از یه بازدیدکننده معمولی به مشتری و خریدار تبدیل میشن. 
 شرکت طراحی و توسعه سایت دارکوب با طراحی رابط کاربری حرفه ای برای تجربه وب لذتبخش و بکارگیری تحلیل و برنامه ریزی انتقادی برای طراحی و توجه به مخاطب خاص و نیازهاش، این پروسه بغرنج و پیچیده رو به یه کار ساده و شیک تبدیل میکنه.

نظرات (0)
امکان ثبت نظر جدید برای این مطلب وجود ندارد.